Ігрова локація №4 - "Битва за Дніпро"

Розмір: 55x50 метрів.

 

Призначення: Проведення аматорських та розважальних турнірів з пейнтболу, можливість гри в лазертаг (лазерний пейнтбол або лазерні бої). 

 

Укриття: Домівки, автомобілі, побудови, потяг, танки, гармати, вишки, і т.п.

 

Покриття: пісчаний ґрунт.

 

Адреса: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53 (Молодіжний парк, Новокодацький парк) ПК "АГРЕСОР".


Ігрова локація "Битва за Дніпро" створена на честь Великих Пейнтбольних Маневрів "Битва за Дніпро". Використовується для проведення тактичних змагань, розважальних ігр для пейнтболу та лазертагу, для проведення тімбілдингів. Пейнтбольна локація "Битва за Дніпро" одна з трьох об'єднаних майданчиків для проведення Великих Пейнтбольних Маневрів "Битва за Дніпро", які ми проводимо кожну осінь протягом 11 років.

      "Битва за Дніпро" розрахована на максимальну кількість гравців  - 70 чол. Її ви зможете відвідати з іструктором під час вашої гри. 

 


 

                

          Як  зіграти на всіх ігрових локаціях?

     

      На території пейнтбольного клубу «Агресор» знаходиться чотири різних за стилем та розмірами ігрові локації для пейнтболу та лазертагу.            

    Напередодні обговоривши з Вашим персональним інструктором, Ви зможете пограти на будь-якій ігровій локації. Наприклад, у Вашому розпорядженні 2 години ігрового часу, тому вільно можна пограти по 30 хв. на кожній.

 

      Принцип гри: 5 хвилин середньостатистичний бій, 5 хвилин на підготовку (заправлення повітрям та кулями, стирання фарби) + назад до бою.

 


 

 


 

ORDER THE GAME

RIGHT NOW!