Ігрова локація № 1 - "Спорт"

Розміри: 40x45 метрів.

 

Призначення: Проведення професійних аматорських та розважальних турнірів з пейнтболу, можливість гри в лазертаг (лазерний пейнтбол або лазерні бої).

 

Укриття: надувні конструкції різних форм та розмірів формату NXL.

 

Покриття: штучна трава з дренажем.

 

Aдреса: м Дніпро вул Набережна Заводська, 53 (Молодіжний парк, Новокодацький парк) ПК "Агресор".

     Спортивне поле формату NXL використовується у всьому світі для проведення спортивно-розважальних змагань з пейнтболу. На цій локації при підтримці Федерації Пейнтболу України щорічно відбуваються Кубки та Чемпіонати України з пейнтболу/ Тренуються спортивні команди в тому числі наші Дніпровські команди "Junior Jews" and "Dnepr United".

    У кожного гравця аматора є унікальна можливість спробувати себе справжнім спортсменом та відчути на власному досвіді динаміку та адреналін спортивного пейнтболу.

                                          

 

       

     Як зіграти на всіх ігрових локаціях?

    На території пейнтбольного клубу "Агресор" знаходиться чотири різних за стилем та розмірами ігрових локацій для пейнтболу та лазертагу.

     Попередньо обговоривши з Вашим персональним інструктором, Ви зможете пограти на будь-якій ігровій локації. Наприклад, у Вас 2 години ігрового часу, тому вільно можна пограти по 30 хвилин на кожній.

 

     Принцип гри: 5 хвилин середньостастичної гри, 5 хвилин на підготовку (заправлення повітрям та кулями, зтирання фарби) + назад до бою.

 


 

ORDER THE GAME

RIGHT NOW!