Ігрова локація №3 - "Село"

Розмір: 55x50 метрів.

 

Призначення: Проведення аматорських та розважальних турнірів з пейнтболу, можливість гри в лазертаг (лазерний пейнтбол або лазерні бої).

 

Укриття: Домівки, автомобілі, побудови, млин.

 

 

Покриття: пісчаний ґрунт.

 

Адреса: м. Дніпро вул. Набережна Заводська, 53 (Молодіжний парк, Новокодацький парк) ПК "АГРЕСОР"


 

       Ігрова локація "Село".  Використовується для проведення тактичних змагань, розважальних ігр, для пейнтболу та лазертагу, для проведення тімбілдингів. Пейнтбольна локація "Село" - одна з трьох об'єднаних локацій для проведення Великих Пейнтбольних Маневрів "Битва за Дніпро", які ми проводимо кожну осінь протягом 11 років.

      "Село" розраховане на максимальну кількість гравців - 70 осіб. Її ви зможете відвідати з інструктором під час Вашої гри.

 


 

                

        Як зіграти на всіх ігрових локаціях?

       На території пейнтбольного клубу "Агресор" знаходиться чотири різних за стилем та розмірами ігрові локації для пейнтболу та лазертагу.

       Напередодні обговоривши з Вашим персональним інструктором, Ви зможете зіграти на будь-якій ігровій локації. Наприклад, у Вас 2 години ігрового часу, тому вільно можна зіграти по 30 хв. на кожній. 

 

       Принцип гри: 5 хвилин середньостатистичний бій, 5 хвилин на підготовку (заправлення повітрям та кулями, зтирання фарби) + назад до бою.

 


 

 


 

ORDER THE GAME

RIGHT NOW!