Ігрова локація №2 - "Троя"

Розмір: 55x120 метрів.

 

Призначення: Проведення аматорських та розважальних турнірів з пейнтболу, можливість гри в лазертаг (лазерний пейнтбол або лазерні бої).

 

Укриття: Домівки, колісниці, вишки, щити.

 

Покриття: пісчаний ґрунт.

 

Адреса: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53 (Молодіжний парк, Новокодацький парк) ПК "Агресор".


 

     Ігрова локація "Троя" найбільш велика за площею ігрова локація у нашому клубі. Використовується для проведення тактичних змагань, розважальних ігр, для пейнтболу та лазертагу, для проведення тімбілдингів. Пейнтбольна локація "Троя" одна з трьох об'єднаних локацій для проведення Великих Пейнтбольних Маневрів "Битва за Дніпро", які ми проводимо кожну осінь протягом 11 років.

     "Tроя" розрахована на максимальну кількість гравців - 100 осіб. Її ви зможете відвідати разом з інструктором під час вашої гри.

 


 

                

        Як зіграти на всіх ігрових локаціях?

       На території пейнтбольного клубу "Агресор" знаходиться чотири різних за стилем та розмірами ігрові локації для пейнтболу та лазертагу.

       Напередодні обговоривши з Вашим персональним інструктором, Ви зможете грати на будь-якій ігровій локації. Наприклад, у Вас 2 години ігрового часу, тому вільно можна пограти по 30 хвилин на кожній.

 

       Принцип гри: 5 хвилин середньостатистичний бій, 5 хвилин виділяється для підготовки  (заправленням повітрям та кулями, зтирання фарби) + назад до бою.

 


 

 


 

ORDER THE GAME

RIGHT NOW!